Introductie-avonden: wat voor soort kerk is de Ichthuskerk?

Op woensdag 4 en 18 april zijn er twee introductieavonden voor vaste bezoekers en mensen die onlangs (gast)lid geworden zijn van de Ichthuskerk.

De avonden staan in het teken van:

  • 4 april: de boodschap waar wij voor gaan
  • 18 april: onze traditie, onze missie en onze organisatie

Op 22 april is er aansluitend op de morgendienst en het koffiedrinken een nieuwkomerslunch met informatie over taken en vacatures in de Ichthuskerk, ook daar is iedereen van harte welkom.

Uiteraard is er ruimte om zelf vragen te stellen en samen door te spreken naar aanleiding van de presentatie. Je bent van harte welkom om op de genoemde avonden in de kleine zaal van de Ichthuskerk, we starten om 19:30u en ronden om 21.15u af. Als je van plan bent om te komen horen we het graag. Vanzelfsprekend ben je vrij om andere mensen uit te nodigen die interesse hebben in onze gemeente. Voor vragen of opmerking kun je contact opnemen met Jasper Klapwijk.