Introductie-avonden: wat voor soort kerk is de Ichthuskerk?

Op de dinsdag 9 en 23 april is er een korte introductie-avond over de Ichthuskerk. Deze avonden worden georganiseerd voor zowel vaste bezoekers als mensen die onlangs (gast)lid geworden zijn van de Ichthuskerk.

De avonden staan in het teken van:

  • 9 april: de boodschap waar wij voor gaan
  • 23 april: onze traditie, onze missie en onze organisatie

Op 5 mei is er aansluitend op de morgendienst en het koffiedrinken een nieuwkomerslunch. Tijdens deze lunch presenteren diverse commissie zich en geven informatie over taken en vacatures in de Ichthuskerk, ook daar is iedereen van harte welkom.

Uiteraard is er ruimte om zelf vragen te stellen en samen verder te praten over de presentatie. Je bent van harte welkom om op de genoemde avonden in de kleine zaal van de Ichthuskerk. Beide avonden starten om 19:30 uur en ronden om 21:15 uur af. Als je van plan bent om te komen horen we het graag. Vanzelfsprekend ben je vrij om andere mensen uit te nodigen die interesse hebben in onze gemeente. Voor vragen of opmerking kun je contact opnemen met Jasper Klapwijk.