Betrokken raken

Je kan op verschillende manier betrokken raken bij onze kerk: als bezoeker, gastlid of gewoon lid.

Bezoeker | Op bezoek komen mag altijd. Af en toe, iedere week of gewoon een keertje. Ben je nieuwsgierig naar een kerkdienst of lijkt het je interessant een keer een kerkdienst mee te maken? Je bent van harte welkom! Heb je daarover vragen? Stuur gerust een mailtje naar onze predikant Jasper Klapwijk.

Gastlid | Wil je op regelmatige basis deelnemen aan activiteiten, maar heb je de geloofsbeslissing (nog) niet genomen of is een gewoon lidmaatschap om een andere reden nog een stap te ver? Dan kan je gastlid worden van onze kerk. Je wordt dan op de hoogte gehouden van alle activiteiten en kan bijvoorbeeld meedraaien in één van de huiskringen. Je kan je aanmelden als gastlid door een mail te sturen naar onze predikant.

Leden | De meest nauwe vorm van betrokkenheid bij onze kerk is het gewone lidmaatschap. Wil je lid worden? Kijk dan op onze lidmaatschapspagina. Daar leggen we uit hoe je lid kan worden van de Ichthuskerk en wat we van onze leden verwachten.